Pousada No De Pinho
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Sportactiviteiten Wandelen | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Ontbijt Ontbijt op kamer | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Pousada No De Pinho Urubici hotel is gelegen op 2 km van de Rotschild-inscripties en op 25 minuten wandelen van de Igreja Matriz Nossa Senhora Mae dos Homens. De herberg beschikt over Wi-Fi in openbare gebieden en een privéparkeerplaats ter plaatse.
Het hotel ligt op een welgelegen locatie in de buurt van wandelpaden. Het centrum van Urubici is te voet binnen 25 minuten te bereiken. U kunt de Avencal watervallen gemakkelijk vinden op 2,1 km van Pousada No De Pinho.
De allergievrije kamers hebben een patio en een balkon, voorzien van gratis WiFi en een flatscreen TV met satellietzenders, evenals airconditioning. De kamers zijn uitgerust met een minibar en bieden een slaapbank aan. De privébadkamers bieden een apart toilet en een douche, en comfort zoals een haardroger en badlakens. Gasten kunnen van uitzicht op het meer vanuit Pousada No De Pinho hotel genieten.
Guardiao do Avencal BAR CAFE biedt Braziliaanse maaltijden en ligt binnen 10 rijden van dit pand in Urubici.
- Locale bezienswaardigheiden
- Uitkijkpunt van Urubici662 km
- Parque Cascata do Avencal2741 km
- Quedas Cascata do Avencal2816 km
- Cachoeira do Avencal2759 km
- Rotsinscripties van Urubici572 km
- Igreja Matriz Nossa Senhora Mae dos Homens2165 km
- Canion do Espraiado2390 km
- Trilha da Cascata do Avencal2210 km
- Luchthavens
- Luchthaven Antônio Correia Pinto de Macedo109 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Picknickplaats/ Tafels
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Wandelen
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada No De Pinho hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Pousada No De Pinho hotel te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Pousada No De Pinho hotel?
Pousada No De Pinho hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in Pousada No De Pinho hotel?
Ja, een continentaal ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Pousada No De Pinho hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada No De Pinho hotel uitchecken?
Klanten van Pousada No De Pinho hotel moeten tot 10:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Urubici?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Urubici is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Urubici?
In dit hotel in Urubici kunnen gasten uit Standaard Vierpersoonskamer, Studio met een King Size Bed en Suite met een King Size Bed kiezen.